Modern Space, Warszawa mieszkania od dewelopera ROBYG

Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym. Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, wypełnij jeszcze raz formularz, zostawiając do siebie kontakt telefoniczny oraz adres e-mail. Inwestycja Domy Jagodno zbudowana przez dewelopera jest położona w województwie Dolnośląskie. Inwestycja Nadmłotławie zbudowana przez dewelopera jest położona w województwie Pomorskie. Inwestycja Lagom zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Gdańsk. Inwestycja Nadmotławie Estate zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Gdańsk.

Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór deweloperski?

Każdy lokal będzie posiadał odrębną księgę wieczystą. Wygodna i ustawna przestrzeń łączy tu miejsce do pracy, strefę sypialną, kuchenną i łazienkę z prysznicem. Lokalizacja inwestycji pozwala szybko dotrzeć na największe uczelnie miasta, jak również korzystać z atrakcji stolicy niezależnie od wybranego środka transportu. Modern Space to doskonała alternatywa dla wynajmu pokoju na czas studiów. Modern Space to absolutna nowość na rynku nieruchomości i najbardziej poszukiwana powierzchnia mieszkalna w stolicy! Mikroapartamenty – wygodne i łatwe w aranżacji, pełnią funkcję pełnowymiarowego mieszkania.

Jaki jest adres Modern Space?

Inwestycja posiada dogodną lokalizację pod względem komunikacji. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusów linii 228 i 328, w odległości 800 metrów są przystanki autobusów nr 127, 191, 517, 178, 187, 717, N01, N35. Do stacji PKP Warszawa Aleje Jerozolimskie (KM, R8, S2, S3, RL) odległość wynosi 500 m. Pobliska arteria komunikacyjna Aleje Jerozolimskie, pozwala na wygodny dojazd do centrum i innych dzielnic Warszawy. Większość oferowanych mieszkań posiada balkon lub loggie.

Apartamenty Jerozolimskie Invest

Włochy stale się rozwijają, jest to rejon, w którym powstaje coraz więcej nowoczesnych osiedli mieszkaniowych, tak więc liczba ludności wciąż rośnie. Mimo to dzielnica nie jest przeludniona, okolica jest bardzo spokojna, stosunkowo cicha, co więcej nie brakuje tu terenów zielonych. Muzeum BMW-to kopalnia kultowych samochodów i motocykli Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców – to miejsca, gdzie można się zrelaksować w miłym otoczeniu. Do dyspozycji mieszkańców są także siłownie, place wypoczynkowe, place zabaw dla dzieci, jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie.

Apartamenty przy Metrze , Warszawa

Po upływie okresu przetwarzania dane są nieodwracalnie usuwane lub anonimizowane. Kalkulacja została opracowana na podstawie reprezentatywnych przykładów ofert dostępnych BFS Trident robot Forex Expert Advisor u naszych partnerów i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 par. Ostateczne warunki finansowania zależą od decyzji banku i oceny zdolności kredytowej.

Fryderyka Chopina z tarasem widokowym oraz Fort Włochy. Okolica apartamentu ma charakter biznesowy, nieopodal położone są siedziby największych międzynarodowych korporacji – Mercedes, Nikon, Nissan, czy Microsoft. Nie brakuje tutaj również licznych przystanków komunikacji miejskiej, z których można szybko i sprawnie dostać się do centrum miasta. Inwestycja Początek Piątkowo zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Poznań.

  1. Inwestycja Życzliwa Praga zbudowana przez dewelopera jest położona w województwie Mazowieckie.
  2. Inwestycja Willa Nad Potokiem zbudowana przez dewelopera jest położona w województwie Dolnośląskie.
  3. Teraz wprowadza do oferty mieszkania w stołecznych Włochach.
  4. Inwestycja Nadmłotławie zbudowana przez dewelopera jest położona w województwie Pomorskie.
  5. Lokalizacja Modern Space – lokale inwestycyjne gwarantuje bliskość najważniejszych punktów.
  6. Od najmniejszych 18-metrowych mikroapartamentów, po 2-pokojowe lokale inwestycyjne.

Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Inwestycja Kameralna Olszówka zbudowana przez dewelopera Debata prezydencka, gdzie go obejrzeć jest położona w województwie Dolnośląskie. Inwestycja Zielony Widok zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Gdańsk.

Aktualnie w inwestycji Modern Space nie ma nowych mieszkań w sprzedaży. Panele fotowoltaiczne obniżające rachunki za prąd w częściach wspólnych. Inwestycja jest realizowana przez firmę Robyg, działającą na terenie Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia. Deweloper specjalizuje się w budowie obiektów mieszkaniowych. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji w Warszawie są między innymi Osiedle Kameralne, Stacja Nowy Ursus, City Sfera. Grupa Robyg jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

W pobliżu osiedla dostępne są punkty usługowe, sklepy spożywcze, jak to Biedronka – 950 m, Społem – 1,5 km, Żabka – 2,4 km. Jeśli dokonałeś rezerwacji przez naszą stronę i chcesz napisać opinię, musisz się zalogować. Zasady dotyczące przedpłaty i anulowania rezerwacji różnią się w zależności od rodzaju apartamentu.Prosimy wprowadzić datę pobytu i sprawdzić warunki rezerwacji wybranego pokoju. Przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw (w których liczba pracujących przekracza 9 osób) w kwietniu br.

ROBYG od lat jest pionierem wprowadzającym nowe standardy na rynku deweloperskim. Jako pierwszy oferował w standardzie, bez dodatkowych opłat, system SMART HOUSE – dom inteligentny. Takie rozwiązanie pozwala obniżyć koszty eksploatacji mieszkania nawet o 30%. W celu obniżenia kosztów wynikających z użytkowania części wspólnych ROBYG montuje panele fotowoltaiczne i energooszczędne oświetlenie LED.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

the rank way professional seo reseller white label programs gentleweight.com